Informacje o fundacji

Fundacja Cane Corso Rescue Poland powstała w odpowiedzi na lawinowo rosnącą bezdomność psów rasy cane corso italiano oraz psów w typie tej rasy.

Skupiamy się przede wszystkim na ochronie, opiece i działalności adopcyjnej na rzecz porzuconych, bezdomnych i niechcianych psów cane corso oraz w typie rasy. Prowadzimy domy tymczasowe, w których psy otaczamy najlepszą możliwą opieką weterynaryjną oraz behawioralną. Psy, które trafiają do nas, w wielu przypadkach są nie tylko skrajnie zaniedbane i niedożywione ale również wymagają długotrwałej pracy z psim psychologiem z powodu braku socjalizacji, silnych traum i ogromnych lęków przed człowiekiem. W naszych szeregach posiadamy przeszkolonych Inspektorów ds Ochrony Zwierząt, którzy przeprowadzają kontrole warunków bytowania psów i edukują właścicieli w zakresie konieczności kastracji lub sterylizacji zwierząt.Nasi Wolontariusze organizują akcje edukacyjne, zmierzające do kształtowania i rozpowszechniania postaw przyjaznych zwierzętom.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: 
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

Zebraliśmy dla tej fundacji:

1
2
3

.

8
0

Anna R. (22-12-2019)

Fundacja Cane corso Rescue Poland

7.90 zł
Agnieszka B. (19-01-2020)

Fundacja Cane corso Rescue Poland

5.40 zł
AGNIESZKA K. (08-12-2019)

Fundacja Cane corso Rescue Poland

6.60 zł

Dane kontaktowe:


Adres fundacji: 91-074 Łódź, ul.Ludwika Waryńskiego 12/14 m46

NIP: 7272798725

Tel./fax: 515-517-477

Adres e-mail: adopcje@canecorsoadopcje.pl


Jak pomagamy?


Ochrona, opieka i przeciwdziałanie bezdomności , leczenie psów porzuconych i potrzebujących pomocy działalność edukacyjna i adopcyjna- głównie na rzecz psów rasy cane corso oraz w typie rasy. W sytuacjach kryzysowych nie odmiawiamy pomocy również innym czworonogom, głównie molosowatym i z grupy TTB.