Informacje o fundacji

Misją Fundacji "Kolorowy Świat" jest zapewnienie dzieciom niepełnosprawnym specjalistycznej i wieloaspektowej opieki rehabilitacyjno-edukacyjnej na każdym etapie życia. Naszym celem jest przystosowanie dzieci niepełnosprawnych do jak najbardziej samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie.
Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” jest prężnie rozwijającą się organizacją pożytku publicznego działającą w sferze ochrony zdrowia i edukacji. Od 2003 roku pomaga dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi prowadząc Niepubliczne Kolorowe Przedszkole, Szkołę, Wczesne Wspomaganie Rozwoju oraz NZOZ Kolorowy Ośrodek – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, a także Program Opieki nad Wcześniakami "Otulinka". Do najważniejszych inicjatyw realizowanych przez Fundację Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” należą: •Cykliczny Łódzki Bieg „Daj Piątaka na Dzieciaka” organizowany od 2014 ; •Ogólnopolska Kampania Społeczna #17 milionów – traktująca o problemach osób dotkniętych MPD; •Organizacja w Łodzi Międzynarodowych Konferencji Naukowych na temat wczesnego wspomagania.
Dowiedz się więcej na naszej stronie: 
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

Zebraliśmy dla tej fundacji:

1
7
8
9

.

9
0

Katarzyna P. (02-09-2019)

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świ...

15.70 zł
Magdalena L. (19-01-2020)

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świ...

20.00 zł
Danuta M. (25-09-2019)

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świ...

5.30 zł

Dane kontaktowe:


Adres fundacji: 91-457 Łódź, Łódź, ul.Żabia, 10/12

NIP: 726-24-48-604

Tel./fax: 42 640 67 09

Adres e-mail: b.kaminska@kolorowyswiat.org


Jak pomagamy?


Od 2003 roku pomagamy dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi, prowadząc Niepubliczne Kolorowe Przedszkole, Szkołę, Wczesne Wspomaganie Rozwoju oraz NZOZ Kolorowy Ośrodek – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, a także Program Opieki nad Wcześniakami "Otulinka". Do najważniejszych inicjatyw realizowanych przez Fundację Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” należą: •cykliczny łódzki bieg „Daj Piątaka na Dzieciaka” organizowany od 2014 ; •Ogólnopolska Kampania Społeczna #17 milionów – traktująca o problemach osób dotkniętych MPD; •organizacja w Łodzi Międzynarodowych Konferencji Naukowych na temat wczesnego wspomagania.