Informacje o fundacji

Idee i nauczanie św. Jana Pawła II zdefiniowały całe nasze życie. Patron Fundacji prosił, aby pomnikami ku Jego pamięci były realne działania na rzecz najsłabszych i potrzebujących, dlatego z pasją tworzymy i realizujemy autorskie projekty inspirowane Jego nauczaniem i ideami.

Wyróżnia Nas to, że w sposób szczególny dbamy o Darczyńców i Wolontariuszy dostarczając im satysfakcji z pomagania - dzięki temu możemy systemowo i w sposób ciągły wspierać naszych Podopiecznych - osoby ciężko, nieuleczalnie chore i ich Rodziny oraz pokrzywdzonych przez los. Jesteśmy organizacją fundraisingową, która wzoruje się na organizacjach działających w USA. Nie korzystaliśmy do tej pory z żadnych dotacji państwowych, samorządowych czy unijnych, a mimo to pomoc jakiej udzieliliśmy Podopiecznym sięga obecnie prawie 7,5 mln. zł.W rankingu zaufania wszystkich OPP w Polsce zajmujemy wysokie 97 miejsce pod względem ilości osób, które przekazują nam swój 1% KRS 0000039541. Zapraszamy do zapoznania się z nasza działalnością i współpracy!

Dowiedz się więcej na naszej stronie: 
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

Zebraliśmy dla tej fundacji:

4
3
5
5

.

5
4

ANETA L. (09-10-2019)

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

9.80 zł
ANETA L. (09-10-2019)

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

7.80 zł
Monika P. (03-06-2019)

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

10.90 zł

Dane kontaktowe:


Adres fundacji: 85-010 Bydgoszcz, Dworcowa 12/5

NIP: 9532388239

Tel./fax: 523329241

Adres e-mail: biuro@fundacjaskarbowosci.pl


Jak pomagamy?


Jak pomagamy? Działamy nieprzerwanie od 2000 roku! Wychodzimy z założenia, że POMAGANIE TO PRZYWILEJ! Fundacja Skarbowości powstała z wielkiej potrzeby integrowania ludzi wokół szlachetnych celów oraz z wielkiej pasji do działania i chęci zmiany trudnej sytuacji osób ciężko chorych i pokrzywdzonych przez los na lepsze. Jesteśmy wspólnotą osób wspierających się wzajemnie w myśl hasła: "Ty pomagasz innym, My dbamy o Ciebie!" Regularni Darczyńcy Fundacji mogą liczyć na Naszą pomoc w pierwszej kolejności! Budujemy wartościowe i trwałe relacje między Podopiecznymi, Darczyńcami i Wolontariuszami tworząc dla każdego Jego własną PRZESTRZEŃ POMAGANIA. Początkowo Fundacja skupiała się na organizowaniu pomocy dla pracowników Skarbowości i ich Rodzin – stad nazwa - obecnie, m.in. dzięki sieci SkarboWolontariuszy pomoc Fundacji rozlewa się na cały kraj i wszystkich potrzebujących wsparcia. Szkolimy organizacje pozarządowe z FUNDRAISINGU - czyli etycznego i skutecznego pozyskiwania środków na działania organizacji w oparciu o kapitały społeczne - ludzi! Realizujemy kilkadziesiąt projektów fundraisingowych, skupiając wokół nich ludzi dobrej woli, m.in.:KILOGRAMY DOBRA , DOBRY SMS , EkoSkarbuś , Regularny Darczyńca Fundacji , Utylizacja Elektrośmieci, Międzynarodowe Konkursy Plastyczne dla Dzieci, Koncerty Charytatywne, Bale Dobroczynne, Mistrzostwa Polski Skarbowców z wartością dodaną, Razem dla Dzieci z autyzmem. Prowadzimy GALERIĘ artystyczno - charytatywną pod nazwą ANIOŁAMI DLA SIEBIE BĄDŹMY Zapraszamy - Poznajcie Nas! Dołączcie do Nas! Razem możemy więcej!