Informacje o fundacji

Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja” jest zapleczem finansowym, organizacyjnym i prawnym dla wszystkich jednostek Centrum Służby Rodzinie: organizujemy kampanie fundraisingowe, troszczymy się o Darczyńców biznesowych i indywidualnych, pozyskujemy 1%, tworzymy programy pomocowe i edukacyjne, dbamy o transparentność naszych działań. Naszą misją jest wspieranie rodzin i inicjatyw, które służą rodzinie.
W ramach akcji "Pomaganie przez ubranie" chcemy wesprzeć Dom Samotnej Matki. Co roku do Domu Samotnej Matki „puka” ok. 60 kobiet szukających schronienia. Są w ciąży albo z dzieckiem na ręku. Mają ze sobą czasem walizkę, czasem torby z supermarketu wypełnione rzeczami dla dzieci, ale równie często nie mają nic. Czasem do przyjścia do nas przygotowywały się długo, a czasem decyzja została podjęta nagle, w ułamku sekundy, kiedy postawiły granicę - nie chcą już dłużej żyć jak do tej pory. W swoich skromnych pakunkach nie mają wiele i brakuje im podstawowych rzeczy, które pozwoliłyby dobrze odnaleźć się w Domu, dlatego chcemy każdej kobiecie, która trafia do nas wręczyć „Pakiet na dzień dobry”. Będzie on zawierał ręcznik, piżamę, szlafrok, kapcie, skarpety, koc, pościel, ścierkę kuchenną, szczoteczkę i pastę do zębów, gąbkę, żel pod prysznic, szampon, komplet sztućców, kubek, itp. Koszt takiego pakietu to ok. 350 zł. Przekazując ubrania wspierasz konkretną bezdomną mamę i jej dziecko!
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

Zebraliśmy dla tej fundacji:

7
2
6

.

8
7

Julia Z. (27-12-2019)

Fundacja Słuzby Rodzinie "Nadzieja"

11.40 zł
Katarzyna G. (16-12-2019)

Fundacja Słuzby Rodzinie "Nadzieja"

2.00 zł
Sylwia M. (30-10-2019)

Fundacja Słuzby Rodzinie "Nadzieja"

1.90 zł

Dane kontaktowe:


Adres fundacji: 93-163 Łódź, ul. Broniewskiego 1a

NIP: 729-261-31-95

Tel./fax: 511327159

Adres e-mail: dsm@csr.org.pl


Jak pomagamy?


Działamy na rzecz samotnych, bezdomnych matek, dzieci z ubogich i trudnych środowisk, pomagamy rodzinom w rozwiązywaniu ich problemów wychowawczych, prawnych. Jesteśmy wszędzie tam gdzie nas potrzebują. W Centrum Służby Rodzinie funkcjonuje wiele dzieł, które otaczamy opieką: Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjny; Dom Samotnej Matki; który jest jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu w Polsce; Szkoła Rodzicielstwa im. Włodzimierza Fijałkowskiego; Fundusz Ochrony Macierzyństw; program poradnictwa dla rodzin czy świetlica środowiskowa dla dzieci z ubogich i trudnych środowisk. Wszystkie te inicjatywy mieszczą się przy ul. Broniewskiego 1a w Łodzi i wszystkim nam przyświeca hasło: Trzy inicjatywy - jeden cel - trzy serca - jedno miejsce.