Informacje o fundacji

Jesteśmy fundacją działająca na terenie Dolnego Śląska, głównie na obszarze Karkonoszy. Naszym zamiłowaniem jest wspieranie innych, pokazywanie im nowej innej drogi oraz umożliwianie pójścia właśnie tą ścieżką. Jesteśmy aktywnymi obserwatorami otaczającej nas rzeczywistości, reagujemy na każdą możliwość wsparcia drugiej osoby i maksymalnie wykorzystujemy daną nam szansę.

Skupiamy swoją uwagę na dzieciach, młodzieży oraz osobach starszych. Dlatego też często nas spotkasz w domach dziecka, placówkach opiekuńczych czy też domach spokojnej starości. Docieramy do osób, które chcą zmienić coś w swoim życiu, lecz potrzebują wsparcia - naszego wspólnego wsparcia - by to osiągnąć.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: 
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

Zebraliśmy dla tej fundacji:

7
3
1

.

4
0

Paulina B. (18-01-2020)

Moja Fundacja

5.70 zł
Anna K. (16-11-2019)

Moja Fundacja

14.00 zł
Ania . (16-08-2019)

Moja Fundacja

3.40 zł

Dane kontaktowe:


Adres fundacji: 58-500 Jelenia Góra, Wyspiańskiego 18/5

NIP: 6112800619

Tel./fax: 519127926

Adres e-mail: kontakt@mojafundacja.org.pl


Jak pomagamy?


Rozwój dzieci Spotykamy się z dziećmi z domów dziecka, placówek opiekuńczych, w szkołach, przedszkolach. Poznajemy ich zainteresowania, pasje, talenty znajdujemy sposoby na ich rozwijanie. Aktywizacja starszych osób Docieramy do osób starszych, samotnych. Nakłaniamy ich do wyjścia i poznania innych osób - tak by Im też chciało się chcieć. Robimy to poprzez organizowanie spotkań tematycznych, wspólnych wyjazdów, spacerów. Wolontariat Zarażamy swoją pasją do pomagania innych, odwiedzamy lokalne firmy pokazujemy im jak mogą pomagać, co mogą zrobić i zachęcamy, by pociągnęli ze sobą jak największą ilość ludzi. Wpływ na nasze otoczenie Zbieramy informacje, obserwujemy sami, szukamy miejsc gdzie jesteśmy potrzebni i tam zmieniamy środowisko, otoczenie tak, by służyło innym.