Informacje o fundacji

Mottem naszej fundacji jest hasło: RAZEM NA RZECZ DZIECKA. Celem podejmowanych przez nas inicjatyw, akcji jest wsparcie dzieci niepełnosprawnych.

Razem na rzecz dziecka to główne motto działania ludzi, którzy dostrzegając ogromną potrzebę rehabilitacji oraz dodatkowego oddziaływania terapeutycznego dla dzieci niepełnosprawnych postanowili stworzyć organizację, która wspiera nie tylko dzieci ale również ich najbliższe środowisko rodzinne. Nasza fundacja oficjalnie została założona końcem 2016 roku.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: 
Odwiedź nasze profile społecznościowe:

Zebraliśmy dla tej fundacji:

1
8
6
3

.

0
0

Magdalena P. (04-02-2020)

Słoneczna Kraina Dzieciom

2.20 zł
Marzena K. (27-03-2019)

Słoneczna Kraina Dzieciom

2.20 zł
Marzena K. (27-03-2019)

Słoneczna Kraina Dzieciom

2.10 zł

Dane kontaktowe:


Adres fundacji: 43-476 Jaworzynka, Jaworzynka 657

NIP: 5482677777

Tel./fax: 662646981

Adres e-mail: Fundacja@tppsk.pl


Jak pomagamy?


Pomimo iż działamy krótko to zorganizowalimy już wiele akcji. Między innymi była to zbiórka odzieży dla chłopca ze spektrum autyzmu, który wraz rodziną stracił wszystko w pożarze. „Wytańcz Mikołaja dla dzieci” to maraton zumby, z którego dochód został przeznaczony na organizację mikołajek dla podopiecznych terapeutycznych punktów przedszkolnych „Słoneczna Kraina” w Jaworzynce, Skoczowie, Bielsku-Białej Radlinie oraz w Płocku. Kolejnym przedsięwzięciem był zorganizowany Charytatywny Koncert "W rytm walczyka serce śpiewa" Jego celem był zakup kamizelek i mat obciążeniowych dla dzieci ze spektrum autyzmu, które przejawiają zaburzenia integracji sensorycznej, co oznacza, że ich codziennie funkcjonowanie jest mocno zaburzone - nie odczuwają bólu, są bardzo aktywne, często nie mogą siedzieć w jednym miejscu przez dłuższy czas.